ZTE, 32 megapiksel özçekim kamerasıyla Axon 10 Pro 5G amiral gemisi ve Blade V10’u duyurdu

Posted by

5G’ye hazır Axon 10 Pro, ekran parmak izi tarayıcısına sahiptir ve 2019 baharında piyasaya sürülecektir.

Sıcak gelişmelerin olduğu bugünlerde, LG , Huawei ve diğerleri de ilk 5G özellikli telefonlar MWC 2019‘da duyurdu. Aynı etkinlikte ZTE de Pazartesi günü kendi 5G telefonunu duyurdu. Axon 10 Pro 5G, yeni nesil yüksek hızlı mobil veri ağına bağlanabilecek olan Çinli telefon üreticisinin en yeni cihazı olarak adından övgüyle söz ettirmeye aday.

Axon 10 Pro, Snapdragon 855 işlemci ve ekranına gömülü bir parmak izi tarayıcı ile donatılmıştır. Arkada sahne tanıma dahil AI özelliklerine sahip üç kamera bulunuyor. (Bir veya ikiden fazla arka kamerası olan telefonlar MWC’de bu yıl fazlaca görülüyor) Arka kurulumda geniş açılı bir kamera, standart bir mercek ve bir üçüncü tele özellikli kamera var. Özçekim çekimleriniz için, telefonun ön tarafında 20 megapiksel kamera bulunuyor.

Şu anda, ZTE, 5G testini başlatmak için sekiz uluslararası servisle çalışıyor. Axon 10 Pro 5G, bu yılın ilk yarısında Avrupa ve Çin’de satışa sunulacak.

ZTE, Blade V10 adı verilen başka bir akıllı telefonu da duyurdu. Ekran özelliği, AI özelliklerine sahip, öne bakan bir 32 megapiksel kamera, arkada ise iki kamera var: 16 ve 5 megapiksel özellikte. Blade V10 6.3 inçlik bir ekrana sahiptir ve Android 9.0 kullanıyor ve 2.1GHz okta çekirdekli bir işlemciye sahiptir.

ZTE, telefonu gelecek aydan itibaren Çin’e, Avrupa ve Latin Amerika ülkelerine satışa sunacak. Fiyatlandırma yapılmamasına rağmen, bir ZTE temsilcisi açıklamasında 300 dolar olarak satışa konulabileceğini söyledi (yaklaşık 230 £ veya 420 AU).

Şirket ayrıca, Blade V10 Vita olarak bilinen, Blade V10‘un daha ucuz bir versiyonunu da yarattı. Blade V10 Vita 200 $ civarında bir fiyatla satılıyor ve 8 megapiksel çözünürlüğe sahip bir kameraya sahiptir.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir