Yeni iPhone 11 çıkış tarihi, fiyat, haber ve diğer detaylar

Posted by

Apple iPhone 2019 gelişimi tamamen kamerayla sınırlı olacak gibi görünüyor…

iPhone 11’in çıkış tarihi muhtemelen Eylül’de olacak, ancak Apple’ın, aşağıda göreceğiniz gibi, aylar öncesinden birkaç iPhone 2019 konseptini önceden test ettiği söyleniyor.

Sizlere pek çok iPhone 11 duyumu hakkında detaylar var ve bunların tümü geçen yılın oldukça başarılı iPhone XS tasarımından daha önemli bir gelişimi ortaya koyuyor.

2017 yılının sonunda yeniden tasarlanan iPhone X ‘i tasarımında köklü bir değişiklik olmayabilir, ancak dikkat çeken en önemli ayrıntı, yeni iPhone 11 konseptinin arka kamera kalitesinde büyük bir gelişim olabilir.

Apple, akıllı telefon piyasasındaki yoğun ve acımasız rekabet nedeniyle hedeflediği kadar çok iPhone ürün satamıyor , bu yüzden bir sonraki amiral gemisi ürünüyle piyasada rekabet edebilmek için ürününde önemli değişiklikler yapacak veya fiyatı biraz daha aşağıya çekecek.

Güncelleme: iPhone 11 , iki yönlü kablosuz şarjı destekleyebilir, ancak USB-C bağlantı noktasına sahip olması öngörülmüyor.

Önceki Apple sunum tarihlerinden yola çıkarak, iPhone 11 ’in açılış tarihinin 10 Eylül 2019 Salı günü olacağını tahmin ediyoruz.

2018’de piyasaya sürülen üç iPhone ile Apple’ın bu yıl trifecta‘yı tekrar etmesini bekliyoruz ve iPhone 11 muhtemelen iPhone 11 Max ve iPhone 11R ile birlikte geliyor (TBC isimleri).

Peki iPhone 11‘in yeni özellikleri olacak ve hala bir çentiği olacak mı? Apple’ın bir sonraki amiral gemisi iPhone’dan ne beklediğimizi araştıralım.

İPhone 11’in geliştirmesi gerekenler nelerdir?

Akla gelen ilk seçenekler…

  • Hangi ürünle gelecek? İPhone 11 Apple’ın bir sonraki amiral gemisi olacak
  • Ne zaman piyasaya çıkacak? Lansman, Eylül 2019’un ortalarında olacak
  • Fiyatı ne olacak? Muhtemelen geçen yılki iPhone XS‘den daha fazla fiyatı olmaz.

Yeni iPhone 11 sızıntıları ve son haberler

Tahmin ediyoruz ki; iPhone 11 şaşırtıcı kamera yenilikleriyle dikkat çekecektir. Bu çıkışın, Apple’ın gelenekleri göz önüne alındığında 2019 yılının son çeyreğinde olacağını söylemek mümkündür.

Cihaz görüntüsü, iPhone XS gibi çentik özelliğini korur iken, tüketicinin talep ettiği gibi, camdan yapılmış, arka yüzünde merkezi blokta üç kamera olacak. Bu tasarıma ilişkin söylentilerin aynı özelliklerde yoğunlaştığını gördük, bu yüzden gelen haberlerin doğru çıkma ihtimali yüksek görünüyor.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir