Twitter Instagram ve Snapchat ile rekabet etmek için kamera başlattı

Posted by

Twitter , Instagram ve Snapchat ile rekabetinde önemli bir atak yaptı.

Özelliği bir süre test ettikten sonra, Twitter şimdi yeni entegre kamerasını hem Android hem de iOS mobil uygulamalarına taşıyor, bu sayede kullanıcıların çekim veya çekim yapmak ve onları doğrudan tweetlemek için daha hızlı bir çözüm sağlıyor.

Güncelleştirmeyi alan kullanıcılar, Twitter uygulamasındaki ana zaman çizelgesi ekranından sola kaydırarak, sizi fotoğraf, video veya canlı yayın çekmenize olanak tanıyan özel bir kamera ekranına indirebileceksiniz ve bunlara metin, etiket ya da yer ekleyebileceksiniz.

Bu yeni ekrandan gönderim yaparken, tweet büyütülmüş bir fotoğraf veya küçük resimle birlikte görünecek ve ilgili metni gösterecektir. Bu özellik Twitter için bir ilktir.

Şu anda mevcut medyayı yüklemek için bir seçenek yoktur, bu yüzden bu yeni tweet formatı yalnızca doğrudan uygulama yoluyla alınan görüntüleri veya görüntüleri gösterecektir – şüphesiz posterleri, haberleri ve olayları anlatırken canlı yayınlamaları için desteklemek için iyi bir seçenek olacaktır.

Tüm kullanıcılar güncellenmiş özelliği alamazlar, ancak Twitter ‘ın resmi tweet’lerine göre, “önümüzdeki birkaç gün boyunca herkes bu müthiş özelliği kullanabilir” olacak.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir