Şubat 2019 – En iyi Android yarış oyunları

Posted by

Android için hazırlanmış bir sürü harika oyun var, ancak kötü konsol tasarımlarıyla gelen olumsuz oyun örnekleri de çok sayıdadır ve bunlar arasından güzel oyunları eleyip bulmak gerekiyor.

Şu an en iyi yarış, macera ve arcade oyunlarını ve daha fazlasını içeren Android’in en iyi oyunlarını sizler için derledik.

1- Horizon Chase (ücretsiz + 2,99 $ / 2,79 £ / AU 4,09 $ IAP)

Horizon Chase

Asfalt yolun ne kadar eğlenceli olacağından ziyade, gerçekçi olup olmamasına daha fazla dikkat ederek yarış oyunlarından bıkmışsanız, Horizon Chase‘i inceleyin . Eski okul arcade oyunlarındaki sıkıcı sıradanlığın aksine, tamamen yarış keyfini almanıza odaklanan bir tasarıma sahiptir.

Canlı görseller, neşeli film müziği ile oyunda yarış size sürekli büyük bir heyecan yaşatıyor.

Lotus Turbo Esprit Challenge ve Top Gear’ı hatırlarlıyorsanız, bunu kaçırmayın. (Horizon Chase’in size beş bölümü ücretsiz olarak sunuyor. Oyunun bütününü açmak için 2,29 £ / 2,99 ABD doları IAP) ödemek gerekiyor.

2- Need for Speed: Most Wanted ($4.99/£4.99/AU$7.99)

Need for Speed

Konsol oyun tecrübesi olan herkesin yakından tanıdığı bir oyun olan Need for Speed , mobil uygulama olarak da türünün en iyi oyunlarından biridir. Evet, sizler için mükemmel bir yarış oyunu olarak mutlaka denenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Ününüzü artıracak görevleri kazanmaya çalışırken, sıkıcı, gri bir şehrin keyifsiz sokaklarında dolaşıyorsunuz. Oyunda kazananlar zenginleşir ve özel görevlere katılmak için yeni araçlar satın alabilir. Oyun Android’de muhteşem görünüyor ve sizi zorlamak için yüksek enerjili bir film müziği var.

3- Riptide GP: Renegade (2,99 ABD Doları / 2,99 ABD Doları / 3,99 ABD Doları)

Riptide GP: Renegade

İlk iki Riptide oyunu, pırıl pırıl metal kulelerle çevrelenmiş dalgalı su görsellerinin etkisini arttırdı. Riptide GP: Renegade oyun içinde göze hoş gelen su sıçramalarına fütüristik bir yarış sunuyor, ama bu sefer oyunu biraz daha zorlaştığını göreceksiniz.

Önceki oyunlarda olduğu gibi, hala bir hidroforun pilotu olursunuz ve bu oyunda yarışmak sadece çok, çok hızlı gitmek değil aynı zamanda mevcut her fırsatta da büyük bir gösteri yapmaktır.

Sizi havaya fırlatan bir rampaya ya da dalgaya çarptıysanız, iniş turbo-boost almak için yolculuğunuzda en iyi şekilde güzergah belirlemelisiniz. Oyunu iyi okuyamayan yarışçılar verilen ödül ve destekleri alamazlar.

Kariyer modu ile para kazanabilir, yeteneğinizi arttırabilir ve muhtemelen biraz yorucu hikaye parçalarını test edebilirsiniz. Bu oyunda yarışmak mükemmel bir şey – eski oyun heyecanlarının ve modern mobil dokunmatik ekranlı akıllıların heyecan verici bir karışımı.

4- Mini Motor Racing ($2.99/£3.19/AU$4.49)

Mini Motor Racing

Mini Motor Racing , arka arkaya duvarlarınızı sürtmemek için yoğun bir çaba sarf ederek ve zor geçiş noktalarından geçerek küçük araçlar ile çılgınca bir tepeden aşağıya inişi olan yarış oyunudur. Arabalar iyi yol tutuşunu sağlamak için maksimum dikkat ve hızlı hamleler yapmak gerekiyor. Biraz dikkatsiz ve hantal olursanız bu yarışta hiçbir şansınız olmayacaktır.

Bu oyunda çok sayıda sahne var ve oralarda yarışıyor olmak ayrı bir keyfi veriyor. Kalıntıları yakınlaştırır ve sahil kenarındaki izleri keşfedersiniz. İddia ediyoruz ki bu yarış oyunu sevenler için çok iyi bir seçenektir.

5-Final Freeway 2R ($0.99/79p/AU$0.99)

Final Freeway 2R

Final Freeway 2R , Sega’nın klasik OutRun’undan oldukça açık bir şekilde esinlenen bir retro yarış oyunudur. Kırmızı bir arabada kemer atarak herkesin yöne gittiği bir yolu kullanıyorsunuz. Her seferinde ve tekrar, yol ayrımı çıkıyor ve rotanızı seçmenize olanak sağlıyor.

Eski tarz oyun sevenlerdenseniz, kendinizi heyecan verici bir oyunun içinde bulacaksınız. Ve tartışmasız olarak, bu oyun ilham verici ve daha akıcı bir seçenektir. Daha gerçekçi sahneler istiyorsanız, Final Freeway 2R ‘ye bir göz atın.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir