Sizin için doğru Galaxy S10’u seçin

Posted by

Samsung’un geçen ay dört yeni Galaxy S10 cep telefonunu duyurmasından insanların aklında “hangisini almalıyım” sorusu var. Bu dört telefonu kim satın almalı? Sadece düşünün: Bugünden itibaren Galaxy S10E , S10 ve Galaxy S10 Plus‘a sahip oldunuz . Daha sonra, yazın S1 5G de seçenekler arasına gelecek.

Samsung’un bir anda bu kadar seçenekle tüketicnin karşısına çıkması basit bir seçim yapmak isteyen alıcılar için karmaşa yaratıyor. Samsung bu satış politikasında bir sorun olduğunu düşünenelerin sayısı çok fazla.

Samsung Galaxy S10 serisi telefonlara kısaca bir göz atalım…

Galaxy S10E

Fiyatı : 750 $, £ 669, AU $ 1,199 
Ekran boyutu : 5,8 inç 
Rakipleri : iPhone XR , OnePlus 6T , Galaxy S10

Nedir : İlk olarak “Temel kullanıcı” ya yönelik bir seçenektir. Galaxy S10E , en temel özelliklere sahip en küçük ve en ucuz Galaxy S10’dur. Yine aynı çekirdekli ön ve arka kameralara, işlemciye, Android’e sahip ve daha büyük ve daha pahalı olan Galaxy S10 telefonları gibi tasarımların temel özelliklerini elde ediyorsunuz. Parmak izi tarayıcı güç düğmesindedir. Pil ömrü de geri yeterli seviyededir.

Kim için : Herkes, ama özellikle daha az bir fiyatlı Galaxy S10 isteyenler ve daha küçük bir telefon isteyenler.

Galaxy S10 Plus


Fiyatı : 1.000 $, £ 899, AU $ 1.499
Ekran boyutu : 6.4 inç 
Rakipleri  : iPhone XS Max , LG G8 İnceQ , Pixel 3 XL , OnePlus 6T, Galaxy S10

Nedir : En çok kameralı en geniş, en pahalı Galaxy S10 telefon: arkada üç, önde iki. Olağanüstü pil ömrü ve seramik desteğe sahip 512GB ve 1TB seçenekleri. Bu mükemmel ürün, özellikle fotoğraf özellikleriyle tüketici gözünde ayrı bir yer edinecek gibi.

Kim için : Birinci sınıf bir telefon ve büyük ekranlı bir cihaz arayanlar.

Galaxy S10

Fiyatı  : 900 $, £ 799, AU $ 1,349 
Ekran boyutu : 6.1 inç 
Rakipleri  : iPhone XS , LG G8 ThinQ, Piksel 3 , OnePlus 6T, Galaxy S10E, Galaxy S10 Plus

Nedir : S10E ve S10 Plus arasında sıkıştırılmış, biraz kafa karıştırıcı bir ürün. Bir alt modele göre 100 $ daha fazla ve bir üst modelden 150 $ daha az fiyatıyla neden böyle oldu dedirtiyor. Peki nedir bunun hikmeti? En iyi tahminle S10’u portföylerinde orta büyüklükte bir cihaz isteyen kullanıcıları memnun edecek gibi.

Kim için : S10 serisinden telefon almakta kararlı, ama muhtemelen tercih yapmakta arada kalanlar veya orta büyüklüğü tercih edenler için.

Galaxy S10 5G

Fiyatı  : TBA, ancak Galaxy S10 Plus’tan daha pahalı ve 5G servis planı gerektirecek 
Ekran boyutu : 6.7 inç 
Rakipleri  : Her 5G telefonu , Galaxy S10 Plus

Nedir : Samsung’un 5G şebekeleri çevrimiçi olduğunda teorik olarak kullanıma hazır olacak ilk 5G seçeneği. Her iki taraf için bir 3D sensörü de dahil olmak üzere arkada ve arkasında dört kamera bulunan tüm Galaxy S10 telefonlarının en büyüğüdür. Bu, portre videosunu çekebilecek tek S10’dur (gömülü videoyu çalışırken gösterir).

Kim için : Erken 5G cihaz edinmek isteyen ve bununla birlikte, teknolojik gelişmelerdeki hızı takip edenler için.

Bu yıl da Samsung sevenler için seçim yapmak çok zor olacak gibi görünüyor.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir