Samsung, Apple ve Google’a katlanabilir ekranlar sunmayı teklif ediyor

Posted by

Samsung Galaxy Fold ‘un henüz ürünü piyasaya sürmemiş olmasına rağmen şirket, teknolojisine fazlasıyla inanıyor.

Samsung’un , Apple ve Google’a örnek tasarım verdiğini iddia eden ETNews’e göre, Samsung katlanabilir teknolojisini diğer şirketlere vermeye hazırlanıyor . Apple’a teslim edilen, 7.2 inçlik bir katlanabilir panele sahip ve akıllı telefon formu ile mükemmel bir teklif gibi görünüyor.

Samsung’un uzun süredir Apple ve diğer akıllı telefon üreticilerinin tedarikçisi olduğunu unutmayın . Örneğin, Apple’ın üst düzey iPhone modelleri için OLED ekranları hazırlıyor. Samsung’un katlanabilir teknolojisini gizli tutmayı planlamayacağını ve hatta bu tür teknolojinin sektörünün ana tedarikçisi haline gelmesine bile neden olabileceğini işaret ediyor gibi görünüyor.

Samsung şu anda yılda yaklaşık 2,4 milyon adet üretim yapabilir, ancak bildirildiği üzere yılda 10 milyon adet kapasiteye çıkacak. Katlanabilir telefon konseptlerini patentleyen ve katlanabilir bir iPhone geliştirdiği söylenen Apple’ın büyük siparişleri yerine getirebilecek bir tedarikçiye ihtiyacı olacak.

Ancak, Samsung için, Apple yakında herhangi bir zamanda bir katlanabilir model üretimi başlatmaya hazır gibi görünmüyor.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir