Programcılar İçin En İyi Android Uygulamaları

Posted by

Bilgisayar mühendisi öğrencisi ya da bilgisayar dünyasına merak bir insansanız kodlamaya dair tüm detayları ve belki de çok daha fazlasını öğrenebileceğiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz, becerilerinize bir yenisini katabileceğiniz harika bir liste hazırladık. Programcılar için en iyi Android uygulamaları listemiz aracılığa ile yetkinliklerinizi arasında bir yenisini ekleyebilirsiniz.

1) Programming Hub

Programming Hub kodlama dili öğrenme sürecinizi eğlenceli bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Üstelik Google Launchpad hızlandırma programı desteği alan bu uygulamanın içinde ki tüm dersler güncel ve etkileyicidir. Türkiye’nin birçok noktasından alabileceğiniz eğitimlerden belki de daha nitelikli dersleri barındırır. Yorumları ya da programı inceleyerek kendiniz bu çıkarıma ulaşabilirsiniz. Hadi bir adım atın. Css, Java, C, C++, Html, JavaScript, R ve daha çok programlama dilini ücretsiz olarak öğrenin

Programming Hub Artıları

  • Gelişmiş arayüz tasarımı
  • Eğlenceli bir öğrenim süreci tasarlamaları.

Google Play Store Üzerinden İndirmek İçin Tıklayabilirsiniz.

2) AIDE- IDE for Android Java C++

Andorid cihazınızdan kod yazmaya devam edin. AIDE – IDE for Android Java C++ bunun için tasarlanmıştır. Kafe de ya da otobüste kod yazmaya devam edebilir veya projelerinizi geliştirebilirsiniz. Java ve C++ derleyicisi hizmeti sunar sizlere. Elbette hiç bilmeyenler için öğretici dersler de bulunuyor fakat ders anlamında Programming Hub bizce daha kaliteli içerikler sunuyor.

AIDE- IDE for Android Java C++ Artıları

  • Kaliteli bir editör sunuyor olması.
  • Gerçek zamanlı hata kontrolü sağlaması.

AIDE- IDE for Android Java C++ Eksileri

  • Türkçedil desteği bulunmuyor.
  • Github aktarım özelliğini sadece Premium üyeler kullanabiliyor olması

Google Play Store Üzerinden İndirmek İçin Tıklayabilirsiniz.

3) Learn Java

Mobil geliştirme dünyasının gelişimi ile birlikte Java altın değerinde bir dil haline geldi. Özellikle Andorid uygulama geliştiricisi olmak istiyorsanız Java dilini kesinlikle öğrenmek zorundasınız. O zaman bir adım atın Learn Java adımlarınızda size yardımcı olacak en kaliteli Android uygulamasıdır.

Learn Java Artıları

  • Mobil olarak öğrenme, kod yazabiliyor olma avantajı.
  • Topluluk ile etkileşim kurabilme imkanı.

Google Play Store Üzerinden İndirmek İçin Tıklayabilirsiniz.

Geliştirici ya da geliştirici olma yolunda ilerlemek isteyen takipçilerimiz için hazırladığımız bu içeriğin sonuna geldik. Deneyimleriniz bizim için çok önemli yorum yapmayı unutmayın.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir