Pixel 4 ve 4 XL söylentileri: Fiyat, özellikler, özellikler ve her şey

Posted by

Google‘ın haleflerini amiral gemisi telefonlarıyla buluşturmasının beklendiği zaman henüz yaklaşmamış olmasına rağmen , söylentiler ürünler hakkında dolaşmaya başladı. Pixel 4 ve Pixel 4 XL olarak adlandırılan telefonlar, Google’ın dünyadaki en popüler işletim sistemi olan mobil işletim sistemi Android’de en üst seviyeye çıkmasını sağlayacak .

Ayrıca, şirketin mevcut Pixel 3 ve 3 XL‘in daha ucuz versiyonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor . Dublaj Piksel 3 Lite ve Piksel 3 XL Lite , potansiyel orta kademe telefon alıcılar için seçenek olabilir. Eğer söylentiler doğruysa, bu telefonlar Google’ın Pixel telefonlarını piyasaya sürmesinden biraz daha erken olarak Ağustos’ta gelebilir.

Pixel 4, gelişmiş çift SIM özelliklerine sahip olabilir

Piksel 4, bir kullanıcının iki çalışan telefon hattı arasında geçiş yapmasına izin verecek bir özelliğe sahip olabilir . Bu önceki Pixel 2 ve Pixel 3 ‘e göre yeni bir güncellemedir  (ve daha aynı kategorideki rakipleri  Pixel 2 XL ve 3 XL ‘dir). Bu telefonlarda standart bir SIM kart yuvası ve bir eSIM bulunur. Cihaz için iki numara belirtilmiş olsa da, sadece bir satırda konuşabilir, mesaj yazabilir veya veri kullanabilir, diğeri ise etkin değildir. Başka bir deyişle, bir seferde yalnızca bir SIM etkinleştirilebilir.

Fakat Pixel 4 iki aktif SIM’e sahip olabilir. Ancak, bir arama veya metin yazmak için kullanılıyorsa, diğer satır aynı anda arama veya metin alamaz. Bu, yeni iPhone’lar ve diğer Android  telefonların çalışma biçimine benziyor.

Pixel 4 muhtemelen Android Q’yu çalıştıracak

Geçmiş Pixel telefonlarda olduğu gibi, Pixel 4 serisi de Android’in en yeni işletim sistemini çalıştıran ilk telefonlardan biri olmayacak. Google OS adları alfabetik olduğundan, yaklaşmakta olan güncelleme resmi adı başlamadan önce geçici olarak Android Q olarak anılıyor. Henüz çıkmamış olmasına rağmen, Android Q‘nun sistem genelinde karanlık bir moda , yeni izin özelliklerine, gelişmiş yüz tanıma özelliğine ve gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip olacağı bildiriliyor .

Muhtemelen Ekim ayında göreceğiz

Bu haber, sadece belirli bir söylentiye dayanmamaktadır, 2016’daki ilk Pixel lansmanından bu yana Google, Ekim ayında gelecek amiral ürünlerini yayınlamıştı. Mayıs’taki sunum konferansından sonra, Ekim etkinliği genellikle Google’ın donanım gelişmelerini vurgulamak için düzenlenir.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir