MWC 2019’daki Büyük Güç – 18.000mAh Pil ile Energizer P18K Pop

Posted by

Akıllı telefonlarımızda hepimiz korkulu rüya gibi olan “Batarya zayıf” bildirimi ile karşılaştık ve cihazımız için daha büyük bir batarya için istedik. Düşük pil ömrü, bir çok noktada akıllı telefonları rahatsız eden bir konuydu. Üreticiler daha büyük piller sunarak sorunu çözmeyi denediler ancak Görünüşe göre Energizer’ın marka lisansı olan Avenir Telecom biraz fazla ileri gitmiş olabilir. MWC’de Avenir Telecom, 18.000mAh batarya ile Energizer markalı bir akıllı telefonu tanıttı. Evet, doğru okudunuz – biz oraya fazladan bir sıfır eklemedik.

Energizer P18K Pop olarak adlandırılan akıllı telefon devasa bir batarya sahiptir ve büyüklüğü ilk bakışta görünür. Energizer P18K Pop , 18mm yakın kalınlığı ile pazardaki hemen hemen her akıllı telefondan daha kalındır. Üretici bu akıllı telefondaki bataryanın bir hafta dayanabileceğini ve 2 tam gün kesintisiz video oynatabildiğini iddia ediyor. Bu Realme C1 dikkate alındığında muhafazakar bir rakam olabilir 4230mAh batarya ile video döngü testinde 20 saate yakın bir hızda çalıştı.

Energizer P18K Pop çevresinde ince bir çerçeveye ve 6.2-inç ekrana sahip. Bir çift selfie kamera barındıran bu cihazın üstünde bir pop-up mekanizması var. Telefonun 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile birlikte bir MediaTek Helio P70 işlemci tarafından desteklendiği bildiriliyor . P18K Pop’ın altında bir USB C Tipi bağlantı noktası ve her iki tarafında iki hoparlör ızgarası vardır.

Energizer P18K Pop , pilinin büyüklüğü göz önüne alındığında şaşırtıcı olmayan hızlı bir şarj cihazıyla birlikte geliyor.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir