Meizu Note9’da özel bir 48MP çift kamera ve güçlü pil var

Posted by

Ocak ayında açıklanan buton ve portsuz Meizu Zero telefon , ne yazık ki ” araştırma projesi ” olduğu ortaya çıkan eşsiz bir cihazdı . Çinli telefon üreticisinin yeni Not9, en azından fiyatı için gerçek bir açıklama yapmış gibi görünüyor.

İyi bir kalemi seven güç kullanıcıları için Not 9 ile karıştırılmaması gereken Meizu Note 9 , aynı zamanda yüksek kaliteli kameralara değer veren kısıtlı bütçeli tüketiciler için tasarlandı. Fotoğraflar için Meizu arkasında çift kamera sistemi kullanıyor. Özelleştirilmiş tek renkli 5 megapiksel “derin görüş kamerası” ile eşleştirilen ana kameradaki yeni bir 48 megapiksel Samsung GM1 sensörü ne sahiptir. Telefon daha sonra görüntü kalitesini artırmak, gece fotoğrafçılığını geliştirmek ve fotoğraflara bokeh eklemek için daha büyük 1,6 mikrometre piksel oluşturmak için işlem gücünü kullanmayı planlıyor.

Meizu, oyun ve diğer zorlu görevlerin üstesinden gelmek için iki özel çekirdeğe sahip bir Qualcomm Snapdragon 675 yongası kullanacağını söyledi. Şirket ayrıca telefonun sorunsuz oyun performansını sürdürmesine ve gecikmeyi büyük ölçüde azaltmasına yardımcı olmak için bir GPU zamanlama teknolojisi geliştirdi.

Bunların hepsini yapmak ve sizi bir telefon görüşmesi yapmak için Not9, 6.2 inç 1080p LCD’sinin arkasında 4.000 mAh bataryaya sahiptir. Meizu, telefonun 90 dakika içinde de güvenle şarj edilebileceğini söyledi.

Belki de en iyi kısmı, fiyatı olacak. Meizu Notu 9 ‘un Çin’de 1.398 yuan – yaklaşık 210 $, 160 £ veya 295 $ ‘lık bir fiyatla satışa çıkması bekleniyor. Global fiyatının ne olacağı henüz açıklanmadı.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir