Kolay ve Etkileyici Videolar Hazırlamak İçin InShot Mobil Uygulaması

Posted by

Günlük yaşamda değişik amaçlarla akıllı telefonlarımızla video çekiyoruz ve bunları düzenlemek için en iyi video düzenleyici uygulamayı bulmaya çalışıyoruz. Her kategoride olduğu gibi video düzenleme kategorisinde de pek çok seçenekle karşılaşıyoruz ama birçoğu isteklerimizi tam olarak karşılamamaktadır. Bu kategoride kesinlikle işe yarar diyebileceğimiz InShot Video düzenleyici Müzik uygulamasını sizler için tavsiye ediyoruz.

Uygulamaya giriş çok kolaydır ve hızlı bir şekilde InShot uygulaması videoları düzenleme şablonlarını karşımıza çıkarır. Farklı boyutlarda çektiğimiz videoları kesmeden istediğimiz boyuta getirebiliyoruz. Uygulamada boyut seçeneğini belirleyip videonuza arka plan ekleyerek şık bir tasarımla ve kolayca yayına hazır hale getirebiliyoruz.

Bu uygulamada ses temizleme ve istenilen müziği ekleme özelliği de var ki bu iyi bir uyum yakalandığında müthiş bir video elde etmemize imkan veriyor. InShot uygulaması bizleri reklama boğmadan işi hızlı bir şekilde yapmamızı sağlar ki bu özelliği bile çok rahatlatıcıdır.

InShot Video düzenleyici Müzik uygulamasının çoklu efekt seçeneğiyle tanıştığımızda hayal gücümüzün sınırlarını aşan değişim yapma imkanını da bize sağlıyor. Filtre çeşitliliğinin fazla oluşu farklı amaçla çekilmiş ve düzenlenen videolar için çok güzel bir geliştirme formatı elde edebiliyoruz. Kaydettiğiniz uygulamalar arşivlenerek başka bir zaman üzerinde tekrar çalışabilmemize imkan veren InShot uygulamasının bizler için daha iyisi gelene kadar vazgeçilmezimiz olacağına inanıyoruz.

Uygulamanın teknik özellikleri

Dosya büyüklüğü : 29 MB

Dil seçeneği : Türkçe

Üyelik sistemi : Üyelik gerektirmiyor

InShot Video düzenleyici Müzik uygulamasıyla videolarımız bizi daha mutlu kılıyor. Bol videolu günler dileriz…

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir