Günlük yaşamınızı kolaylaştıracak mobil uygulamalar…

Posted by

Akıllı Telefonların yaşamımızda çok önemli bir yere sahip olduğu bu dönemde günlük yaşamda sizi rahatlatacak mobil uygulamalar hakkında sizi için derleme yaptık.

1- Dark Sky

Dark Sky , tahmini hava durumu bildirimleri; güneş, yağmur ve karın size yaşatacağı zorlukları önceden haber veren başarılı bir uygulamadır.

2- Fitbit (Android)

Günlük egzersizleri izlemenin, beslenme durumunuzu kaydetmenin ve hatta arkadaşlarla rekabet etmenin en kolay yolu olan Fitbit , fitness oyunlarında en üst seviyeyi sunar.

3- PicsArt Fotoğraf Stüdyosu

Filtreler, şekil bindirmeleri, kolajlar, çerçeveler – bir fotoğrafla yapabileceğiniz hemen hemen her şey için PicsArt , kullanımı kolay ve çekici bir uygulama sunuyor.

4- Spotify

Zengin müzik çeşitliliği için, Spotify yeni müzik bulmayı ve arkadaşlarınızla temalı çalma listeleri oluşturmayı, kategorileştirmede türler, ruh halleri ve sadece sizin için seçilen yeni melodilerin haftalık vurgulamaları yoluyla bağlantı kurmanızı kolaylaştırır.

5- WhatsApp Messenger 

Facebook’un ücretsiz WhatsApp ‘ı neredeyse her şeyi yapıyor ve çok popüler olduğu için, kolayca geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Beta aşamasında olan yeni özelliklerle birlikte Whatsapp ‘ın yaşamımızda daha büyük kolaylıklar sağlayacağı görülüyor.

6- Swiftkey Klavye

SwiftKey klavye dünya çapında 250 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcının yazmayı düşündüğü şeyi öğrenmesini ve tatmin edici bir şekilde tahmin etmesini sağlayan yapay zekayı kullanmasının yanında çoklu klavye seçeneği sunar.

7- WPS Office

WPS Office , hepsi bir arada özelliklere sahip ücretsiz bir Office Suite uygulamasıdır. Microsoft Word, Excel, Powerpoint ile tam uyumludur ve PDF, sunum, elektronik tablo, not, Google dokümanları vb. çok zengin seçenekleriyle size çalışma imkanı sunar.

8- Xender

Xender , cihazınızda olması gereken temel Android uygulamalarından biridir. Dosyaları aktarmak için PC tarafı yazılımı gerekmediğinden PC ile dosya alışverişinde bulunmak için USB veri kablonuzu taşıma zorunluluğundan kurtarır.

9- Google Maps

Google Maps , gerçek zamanlı GPS navigasyonu, trafik, toplu taşıma ve milyonlarca insanla ilgili ayrıntılar için bir web haritalama hizmetidir. Sokak haritaları, uydu görüntüleri, gerçek zamanlı trafik bilgileri, kısa yol rota planlaması vb.

10- LastPass

Bir düzine hatırlamak yerine bir şifre ile giriş yapabilirsiniz. Ayrıca, şifrelerinizi ve verilerinizi tüm cihazlarınızda senkronize edebilirsiniz. Çok sayıda platformda sezgisel ve hızlı.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir