Giyilebilir bir akıllı telefon ister misiniz?

Posted by

Akıllı telefon tasarımı yeni bir seviyeye geçti. Nubia, Çinli telekomünikasyon şirketi olan ZTE ,
MWC 2019 ‘da sadece dünyanın ilk giyilebilir akıllı telefonu ürettiğini açıkladı. Akıllı telefon (ya da bir akıllı saat olarak da düşünülebilir), Nubia Alfa adında bir bilimkurgu romanı dışında bir şey gibi görünüyor ve geleceğin giyilebilir teknolojisine doğru atılan ilk adım olarak dikkat çekiyor.

Tasarım biraz karmaşık görünse de elde edilen sonuç övgüye değer.
Nubia ile telefon görüşmesi yapabilir, resim çekebilir ve parmaklarınızla veya bir dizi el hareketi ile kontrol edebilirsiniz. Hepsi bileğinizin etrafındaki su geçirmez banttan yönetiliyor. Burada tasarım ve işlevselliği hakkında daha fazla ayrıntıya göz atalım. Nubia , çıkış tarihini veya fiyatını belirlemedi, ancak telefonun yakın zamanda satın alınabileceğini belirtti.

Giyilebilir telefonların konseptlerini ve prototiplerini daha önce gördük. Ve tabii ki, Smartwatch (akıllı saat), Apple Watch gibi telefonlarla tüketiciye sunuluyor, ancak Nubia , oyunda aslında bağımsız bir giyilebilir telefon satan ilk örnek gibi görünüyor. Bu çok iyi bir seçenek ve geleceğin telefonu olabilir, ama Nubia Alpha bizi oraya iten tek ürün mü? Bunun gibi giyilebilir telefonlarla ilgileniyor musunuz? Yakın gelecek ciddi sürprizlerle bizi karşılıyor olacak…

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir