Essential Phone 2 ye ne oldu?

Posted by

2017’de piyasaya sürülen Essential Phone , resmi ilanından sonra pazara ulaşmak için çok uzun süren, genel performans ve özellikle de kamera özellikleri açısından başarılı bir cihazdı ve başlangıç ​​fiyatı normaldi. Ancak bir dizi büyük yazılım güncellemesinden ve önemli fiyat indirimlerden sonra dahi, bu iddialı cihazın hakettiği yerde olmaması çok üzücü.

Dünyanın en hızlı gelişen ürün kategorisinde hızlı bir şekilde standart uygulama haline gelen bir çentikle, çerçevesiz cihaz hayalini gerçekleştiren ilk mobil cihazlardan biriydi. Tabii ki, artık en büyük akıllı telefon üreticilerinin bazılarının ekran sınırlarını en aza indirgemek için kullandıkları farklı yöntemler var.

Delik delme ekranlarını , açılır kameraları ve çeşitli boyut ve şekillerde ekran kesmelerini unutun . Essential ‘ın vizyonu gerçekleşirse, yakında ekranı bütün olan bir telefonu elimize alırız. ABD’li Andy Rubin açıklamasında şöyle söyledi: “Ön yüze bakan kamerayı Essential Phone 2 ‘nin gerçek ekranına yerleştirerek bütünsel ekranı mümkün kılıyoruz.” Şirket, bunu ticari bir ürün olarak piyasaya süren ilk şirket olabilir.

Muhtemelen, böyle bir cihazı seri üretmenin zorluğundan dolayı hiç kimse görüntü kamerası taşıyan bir telefon yayınlamamıştır. Ama zaten ekrana gömülü parmak izi sensörleri ve hoparlörleri de var , peki neden Essential gerçekten sınırsız bir akıllı telefon deneyimine giden yolda bir sonraki adımı atmaya cesaret edemiyor? Ne de olsa, artık kimse Essential Phone 2‘den fazla şey beklemiyor, bu da onu deney ürün yapmak için ideal bir platform haline getiriyor.

Ne yazık ki, Ocak 2017‘de baştan sona gönderilen ve son olarak World Intellectual Property Office (Dünya Fikri Mülkiyet Ofisi) tarafından kamuya açıklanmış olan bir patent başvurusunda yer alan birkaç çizim bu fütüristik tasarımın aslında üretim aşamasında olduğu anlamına gelmiyor. Ama bu gerçekleşebilir de, ki dedikodulara bakılırsa
Essential Phone 2 de sürpriz bir çıkışla insanları şaşırtabilir .

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir