En İyi Android Podcast Uygulamaları

Posted by

Podcastler gün geçtikçe popüler hale geliyor. Ekonomi, dil, romanlar, teknoloji, felsefe ve daha birçok konuda yüz binlerce kişi podcast düzenliyor. Elbette bu işin Türkiye ayağında da oldukça sıkı takipçiler ve yayıncılar var. Podcast yükselirken hem podcast severlerin hem de podcast dünyasıyla yeniş taşınlar için en iyi Android podcast uygulamaları listesi hazırladık. Sizlerde takip edeceğiniz podcast konularını belirleyin, seveceğiniz isimleri bulun ve takipte kalın.

1) Google Podcast

Devler her zaman devdir. Podcast dünyasında birçok yayıncı da kendi yayınlarını paylaşmak için Google’ı tercih ediyor. Google podcast uygulaması aracılığı ile takip etmek istediğiniz yayıncıya ücretsiz olarak abone olabilirsiniz. Tüm cihazlarınızla senkronize hale getirebilir ve istediğiniz cihazdan, kaldığınız yerden yayınları dinlemeye devam edebilirsiniz.

Google Podcast Artıları

  • Geniş Yayıncı Kitlesi ve İçeriği
  • Google Güvencesi
  • Gelişmiş Keşfetme Özelliği

Google Podcast Eksileri

  • Yazılım olarak birçok hata barındırıyor.

Dev belki de uygulama olarak sınıfta kalmıştır fakat markette ki uygulamalara oranla daha işlevsel olduğu için listemizin birinci sırasında ki yerini alıyor.

Google Playstore Üzerinden Ulaşmak İçin Tıklayabilirsin.

2) SoundWaves Podcast Player

Türkiye’de popüler bir uygulama olmasa da harika bir alternatif sunuyor. Tamamen açık kaynak kodlu olan SoundWaves Podcast Player reklamsız podcast dinleme avantajı sunuyor. Aynı zamanda oynatma listeleri oluşturabilir, sevdiğiniz ya da sonradan dinlemek istediğiniz podcastleri indirebilirsiniz.

SoundWaves Podcast Player Artıları

  • Tamamen Reklamsız Kullanım
  • Hızlı ve kolay tasarlanmış arayüz
  • Web ile senkronizasyon

Google Playstore Üzerinden Ulaşmak İçin Tıklayabilirsin.

3) Castbox

70 farklı dilde 95 milyondan fazla podcast’i içinde barındıran ve harika bir podcast deneyiminin zirvede ki uygulaması. En güzel yanlarından bir tanesi dinleme geçmişinizi analiz ederek sizleri yeni keşifler sunması aynı zamanda etkileşim imkanı sunuyor dinlediğiniz podcastlere yorum yapabiliyorsunuz. Castbox en gelişmiş podcast deneyimini sizlere sunuyor. Belki de listemizin ilk sırasında olmalıydı lakin güzel olan her şey geç keşfedilir.

Castbox Artıları

  • Müzik, haber, politika, bilim, teknoloji gibi birçok gelişmiş kategori sistemi barındırması.
  • Yorum yapabilme, etkileşimde kalma özelliği.
  • Gelişmiş arayüz ve gelişmiş işlevsellik

Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Google Playstore Üzerinden Ulaşmak İçin Tıklayabilirsin.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir