En Güncel Akıllı Cep Telefonu Kampanyaları

Posted by

Hemen her alanda kullanılabilen akıllı telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bir şeyler okumak, güncel haberleri takip etmek fotoğraf çekmek ve sosyal medyayı takip etmek artık herkes için insanlarla iletişimin en pratik yolları haline gelmiştir. Öte yandan alışveriş yapmak ve güncel kampanya ve indirimlerden yararlanmak da bizim için önemlidir. Oyun oynamak ya da farklı uygulamalardan yararlanmak da bazıları için vazgeçilmezdir. Bunların hemen hepsi akıllı bir telefon aracılığıyla yapılır. O yüzden akıllı telefonlar artık bizim için hayati bir önem taşımaktadır.

Akıllı Telefon Fiyatları

Bu konuda her geçen gün yeni bir gelişme yaşanır. Akıllı telefonlar gün geçtikçe daha da geliştirilmekte ve özellikleri arttırılıp daha detaylı hale getirilmektedir. Bu durum da akıllı telefon fiyatları üzerinde etkilidir. Bu özellikler ve yeniliklere göre akıllı telefon fiyatları da artar. Bu yüzden ihtiyacınız olan telefonu belirlemek ve ona göre bir telefon satın almak isterseniz akıllı telefon kampanyalarını da takip etmelisiniz. Şu sıralar devam eden bazı kampanyalar ise şu şekildedir.

Devam Eden Kampanyalar

Samsung akıllı telefon konusunda en çok tercih edilen markalardan birisidir. Samsung Galaxy modelleri son dönemde fiyatı düşen modeller arasındadır. Samsung Galaxy S7, J7, Galxy Note Note 8 ve S9 şu an fiyatı düşen modeller arasındadır. Bu modeller farklı fiyatlarla satan firmaları ve internet sitelerini takip edebilirsiniz. Her birisi kullanışlı modeller olan bu modelleri önceki daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Samsung’un kendi sitesinden de takip edebileceğiniz bu kampanyalar sizi de rahatlatabilir.

Apple Almak İsteyenler İçin Cazip Kampanyalar

Samsung’la başa baş giden ve en çok tercih edilen diğer telefon markası Apple’ın sunduğu Iphone modelleridir. Apple Iphone 6S ve 8 şu sıralar fiyatı düşen modeller arasındadır. Bunları da çeşitli sitelerden ve Apple’ın kendi sitesi ya da satış mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bununla birlikte takip edebileceğiniz kampanyalardan birisi de Amazon kampanyalarıdır. Amazon sitesinde yine Samsung ve Apple Iphone modellerini bulabilirsiniz. Aynı zamanda son zamanlarda öne çıkan markalar olan Huawei’nin P Smart modeli ve Xiamoi Redmi 6’da şu ara Amazon’da satılan kampanyalı modeller arasındadır. Bir diğer önemli marka olan HTC U Ultra da şu sıralar Amazon’da indirimdedir. Yeni çıkan ve popüler olan modeller arasında Meizu 16 TH ve Oppo AX7 de bulunmaktadır. Onların fiyat bilgisini de hem Amazon’dan hem de diğer sitelerde takip edebilirsiniz.  

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir