BlackBerry Key2 Red Edition piyasaya sunuldu

Posted by

Geçen yıl BlackBerry , Mobile World Congress‘te yepyeni bir telefon başlatmamaya karar verdi ve aynısı bu yıl da oldu. Ancak bu, şirketin hayranlarını memnun etmek ve önceki BlackBerry kullanıcılarını tekrar fan kulübüne sokma girişiminde bulunmak için fazladan bir şey açıklamadığı anlamına gelmiyor.

Atomik Kırmızı sürümü farklı olarak plastik Tuş2 LE, prim Tuş2 ‘de lacivert herhangi bir ipucu yoktur ve bu onun lehine çalışır. Parlak kırmızı eloksallı alüminyum çerçeve, Key2’nin arka kısmındaki koyu siyah ve düğmelere karşı daha görünür bir kontrast oluşturuyor.

Dahası, siyah modeldeki tuş sıralarının arasındaki perdeler LE’den daha büyük olduğunda, çok daha fazla ön plana çıkıyor.

Bu kırmızı renklendirme, “çok” kırmızıya kavuşmadığından emin olmak için muhtemelen akıllıca arkadaki kıskaç panele yayılmaz. Bu dokulu arka kapak, tıpkı gümüş ve siyah modeller gibi mat siyah logolu siyah kalıyor.

Benzer şekilde, telefonun sağ tarafına küçük bir kontrast eklemek için güç, ses seviyesi ve kolay kullanım tuşları siyahtır.

Dört sıralı klavye, büyük kare tuşları, yerleşik parmak izi sensörlü boşluk çubuğu ve listelerde gezinmek için UI’deki ekranlar arasında kaydırmanıza izin veren dokunmaya duyarlı yüzeyi ile aynı Kalınlıktan ilham alan QWERTY‘dir. 

BlackBerry Key2 Red Edition , bataryada ya da işlem gücünde bir artış yoktur, ancak en yüksek depolama kapasitesine ve RAM’e sahip olursunuz. Yani, 6GB RAM artı 128GB dahili depolama. Bunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız, microSD kart kullanarak depolamayı genişletme özelliği de vardır.


BlackBerry Key2 Red Edition , donanım renklendirme yenilemesinin yanı sıra, yeniden tasarlanan Hub Suite uygulamalarını başlatmak için Red Edition Key2’yi platform olarak kullanıyor. Daha öncekiyle aynı özelliklere sahipler, ancak daha modern ve kullanışlı bir tasarıma sahiptir.

Neyse ki, bunu elde etmek için kırmızı bir Key2’ye ihtiyacınız yok. Çok yakında tüm kullanıcılara gelen bir yazılım güncellemesi olacaktır. Aslında, Insider Program üyeleri zaten bir beta önizleme olanağına sahiptir.

Belki bazı alıcıları caydıracak olan tek şey fiyattır. Şüphesiz, BlackBerry hala bu fiziksel klavyeyi kullanmaya devam eden klavyeyi hala isteyen bazı alıcılara hitap etse de, kesinlikle orta seviye bir Snapdragon 660 işlemciye ve çift kameraya sahip bir cihaz için £ 699 fiyat etiketi oldukça iddialıdır.


My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir