Android İçin En İyi Yapılacaklar Listesi Uygulamaları

Posted by

Hayatınıza düzeni getirmek için geç kalmayın. Düzenli bir hayat yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı daha net bir şekilde görmenizi sağlar. Bu sayede geleceğe daha iyi bir şekilde yön verebilir. Zayıf yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Günlük düzeninizi kaydetmek, ölçümlemek bu düzenin ilk adımlarındandır. Düzeni yakalamakta sizlere yardımcı olan Android için en iyi yapılacak listesi uygulamaları listemizi tam da bu yüzden hazırladık.

1) Evernote

Dünyanın en çok kullanılan not servisi, liste hazırlayıcısı, yapılacaklar listesi düzenleyicisidir. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte ücretli sürümü de vardır. Evernote da grup projesi oluşturabilirsiniz. Gruba günlük görevler atayabilir, grupla etkileşimli olarak anlık iletişim sağlayabilirsiniz. Her konuda büyük bir düzen yakalayabilirsiniz.

Evernote Artıları

 • Türkçe Dil Desteği
 • Tüm platfomlarda doğrudan etkileşim. (Masaüstü, tablet, web, telefon)
 • Görevler üzerine diğer grup üyeleri ile anlık etkileşim.

Google play store üzerinden ulaşmak için tıklayabilirsiniz

2) Wunderlist

Wunderlist to – do list hazırlamayı sevenler için tamamen özelleştirilmiş bir uygulamadır. Günlük planlarınızı sıralayabilirsiniz. Üstelik bilgisayarınızdan da bu bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Ortak yapılacaklar listesi oluşturabilir. Oluşturduğunuz ortak listeye arkadaşını dahil ederek birlikte düzenlemeler yapabilirsiniz.  Görevlere pdf, sunum, fotoğraf eklemenizde uygulamanın sunduğu diğer avantajlardan.

Wunderlist Artıları

 • Mükemmel bir arayüz,
 • Kullanım kolaylığı,
 • Ortak yapılacaklar listesi oluşturma, anlık iletişim sağlama.
 • Tüm cihazlardan oluşturulan bilgilere erişim imkanı.

Google play store üzerinden ulaşmak için tıklayabilirsiniz

3) Todoist

Todoist tüm her şeyin takibini yapabileceğin harika uygulama. Görevlerini, iş planlarını haftalık, günlük olarak planlayabilirsiniz. Tek bir güne görev atamaları yapabilirsin. Örneğin her Perşembe 30 sayfa kitap oku. Alışkanlık edinmek istiyorsan, en iyi şekilde burada takip edebilirsin. Kazandığın alışkanlıklar ya da bırakmak istediklerini günlük olarak analizini sağlayabilirsin. 10 milyondan fazla indirilmiş bu harika uygulama ile hayatına bir düzen getir.

Todoist Artıları

 • Birçok proje ile entegrasyon sağlama avantajı.
 • Kullanıcılar arası etkili etkileşim.
 • Görevlerini günlük, haftalık olarak planlama.
 • Başarı ölçümleme imkanı.

Google play store üzerinden ulaşmak için tıklayabilirsiniz

Şimdi tam zamanı sizin için seçtiğimiz en iyi yapılacaklar listesi uygulamaları bu şekilde birini seçin ve değişimi başlatın. Unutmayın değişim her zaman zordur eğer kolay olsaydı herkes yapabilirdi.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir